گروه بازرگانی باویس
سه شنبه - ۸ بهمن ۱۳۹۸
خانه > دسته‌بندی نشده > خرید ریل ساچمه ای دو تکه

خرید ریل ساچمه ای دو تکه

برای خرید ریل ساچمه ای دو تکه کافیست سری به فروشگاه¬ها و سایت-های خرید یراق آلات کابینت بزنید تا به راحتی محصول مورد نظر خود را یافته و خریداری نمایید.

خرید ریل ساچمه ای دو تکه

ریل ساچمه ای دو تیکه و کاربردهای آن

ریل ساچمه ای دو تیکه وسیله¬ایست شامل یک قطعه¬ی بزرگ و یک قطعه-ی کوچک که قطعه¬ی کوچک درون قطعه¬ی بزرگ قرار گرفته و به کمک تعدادی ساچمه¬ی کوچک درون آن به عقب و جلو حرکت میکند.
این محصول برای انواع کشو¬ها و کابینت¬ها با وزن¬¬های و حجم¬های مختلف قابل استفاده است. اگرچه ریل¬های دو تیکه به علت استحکام پایین و تحمل وزنی کمی که دارند بیشتر در وسایلی استفاده میشوند که به طور روزمره زیاد مورد مصرف قرار نمیگیرند. مثلاً این ریل انتخاب بسیار مناسبی برای کشوهای میز تلویزیون یا میزهای تلفن است که فقط گهگاهی به آنها سر میزنیم و ضمناً وزن زیادی ندارند و فضای کمی را در خود جای داده-اند.
برای وسایلی که در طول روز تعداد دفعات زیادی به آنها سر میزنیم مثل کشوهای لباس یا کشوهای میز آرایش، ریل¬¬¬¬های ساچمه¬ای سه تیکه گزینه¬ی بسیار مناسب¬تری هستند.

خرید ریل ساچمه ای دو تکه

انواع ریل ساچمه ای دو تیکه و قیمت های آن

ریل¬های ساچمه¬ای دو تیکه در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که شما میتوانید بر حسب نیاز خود هر یک از آنها را تهیه فرمایید:

  •  ریل دو تیکه ساده
  • ریل دو تیکه ترمز دار
  • ریل دو تیکه تاچ
  • ریل دو تیکه آرام بند

ریل¬های دو تیکه ساچمه¬ای ساده برحسب اندازه¬ی خود قیمت¬های متفاوتی دارند؛ ریل¬های موجود در بازار از اندازه¬ی ۵۵ سانتی متر تا ۲۵ سانتی متر طبقه بندی میشوند که ۵به صورت سانت ۵ سانت دسته بندی شده¬اند.
ریل¬های ترمزدار به کمک پمپ¬های کوچکی که در انتهای ریل قرار داده شده شدت بسته شدن کشو را تنظیم میکند و از آسیب خوردن کشو و ریل پیشگیری به عمل می¬آورد.
ریل¬های آرام بند مخصوص محیط¬های ساکت و نیازمند آرامش است زیرا با مکانیزمی که دارد باز و بسته شدن کشو با کمترین میزان صدای ممکن همراه است.
ریل¬های تاچ که ریلهایی بسیار شیک بوده و جلوه¬ی زیبایی به کشوی شما میبخشند، به این گونه عمل میکنند که برای باز و بسته کردن کشو تنها به فشار دادن آن نیاز دارید. بدین ترتیب نیازی به نصب هیچ گونه دستگیره بر روی درب کشو نیست.

خرید ریل ساچمه ای دو تکه

خرید ریل ساچمه ای دو تکه

برای خرید این محصول میتوانید به تمامی سایت¬ها و فروشگاه¬های یراق آلات کابینت مراجعه کرده و کالای مورد نظر خود را در اسرع وقت خرید و دریافت نمایید. برای خرید این ساچمه به ورقه¬ی فولاد استفاده شده در ساخت آن و آلیاژی که برای آن استفاده شده دقت نمایید تا بتوانید محصولی با کیفیت عالی و ماندگاری بالا خریداری نمایید.

جهت مشاوره، خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
سعید بهمنی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09122869066
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279
تلگرام